вторник, 21 марта 2017 г.

Блокнот для керівника клубу бального танцю-2.Привіт!
Підчищаю фотоархів—робота кінця липня-початку серпня 2016 року. Знову переодягнення готового друкованого блокноту з тієї ж партії, що й блокнот з метеликами та блокнот для керівника клубу бального танцю «Парфенон». До речі, і це видно з напису цей блокнот теж адресований керівнику клубу бального танцю, але колектив та керівник вже інші.))


Обкладинка, як і в двох попередніх випадках не м’яка: дві частини обкладинки і корінець ущільнені, а точніше з'єднані за допомогою бязі. Після зшивання окремих тканинних частин обкладинки все ущільнене дублерином.При декоруванні обкладинки за основу взяла ось цей скетч.

Показую тільки другий форзац з кишенькою. На першому форзаці на замовлення клієнта розміщені цитати самого педагога. Нічого непристойного—добрі смішні спостереження учнів, але все одно, вважаю, що це особисте, а демонструвати будь-чиє особисте мені незручно.))


Каптали з тканини. До «рідної» фабричної закладки додана ще одна.В Києві весна ще холодна, але вже відчувається, що вона прийшла. Всім тепла і гарного настрою!)
P.S. Фото трохи темні. В моєму Інстаграмі є одна світліша фотографія.

Комментариев нет:

Отправить комментарий